Menu
تصویر برای پروفایل

خرید و فروش دستگاه و ثبت اگهی و نیازمندی ها

به تارنمای  ” سامانه خرید فروش دستگاه ” خوش آمدید .

http://dstgah.ir

فعالیت این سایت شامل ثبت آگهی های خرید فروش دستگاه ، انواع ماشین ابزار ، خطوط تولید و ماشین آلات و لوازم صنعتی ، اطلاعات شرکت های ماشین سازی و بنگاههای مشاوره و خرید فروش دستگاه و سایر نیازمندیهای صنعتی می باشد .

برای نمایش آگهی ها یکی از موضوعات نوار دسته بندی ستون کناری  صفحه نمایش را کلیک نمایید .

همه چیز در باره این سایت و نحوه استفاده از این سامانه

 ثبت آگهی

هزینه ثبت هر آگهی در سایت خرید فروش دستگاه ۵۰۰۰تومان میباشد  

این سایت نیاز به ثبت نام ندارد ( افرادی که آدرس ایمیل ندارند نیز می توانند آگهی خرید یا فروش برای ثبت در سایت ارسال نمایند ) .

برای ثبت آگهی ، مشخصات دستگاه مورد نظر خود را از طریق فرم های زیر ارسال نمایید .

فرم ثبت آگهی فروش دستگاه

فرم ثبت آگهی خرید دستگاه

 

برای ثبت آگهی های ویژه که در پایین صفحه نمایش و پایین موضوعات ستون کناری ثبت می شود مبلغی جهت تامین هزینه های سایت دریافت میگردد .

فرم ثبت آگهی ویژه

تعرفه ثبت آگهی های ویژه : ماهیانه ۱۰۰/۰۰۰ ریال ، سه ماهه ۲۵۰/۰۰۰ ریال ، شش ماهه ۴۰۰/۰۰۰ ریال ، یک ساله ۶۰۰/۰۰۰ ریال

سایت دارای درگاه پرداخت اینترنتی نمی باشد ، هزینه ثبت آگهی ویژه را بایستی به شماره کار ت زیر منتقل نمایید .

بانک ملی : شماره حساب = ۰۳۲۳۹۲۸۵۶۴۰۰۸ شماره کارت = ۶۰۳۷۹۹۷۱۶۶۰۴۴۷۳۶

و برای ثبت سایر آگهی ( عرضه مواد اولیه و تولیدات صنعتی ، خدمات صنعتی ، فروشگاههای صنعتی ، املاک صنعتی و سایر ) از طریق فرم  زیر اطلاعات خود را ارسال نمایید .

فرم ثبت سایر اطلاعات

همچنین می توانید از طرق زیر نیازمندیهای ( خرید یا فروش ) خود را  برای ثبت در سایت برای ما ارسال نمایید .

ایمیل :   dstgah@gmail.com

کانال و گروه ” خرید و فروش دستگاه ”  در پیام رسان سروش  تشکیل شده ، و از این طریق نیز می توانید نیازمندیهای خود را مطرح نمایید

لینک پیوستن کانال ما در سروش
http://sapp.ir/dstgah
لینک گروه در سروش

https://sapp.ir/joingroup/rsAWHPk4i7QoBtFcOqS8d2VG

چنانچه مشکلی در استفاده از خدمات سایت خرید فروش دستگاه داشتید می توانید با کلیک فرم ارتباط با مدیر سایت ( گوشه پایین و راست صفحه نمایش ) مطرح نمایید .

* سایت خرید فروش دستگاه دارای حساب کاربری نبوده و ثبت فعالیت و آگهی در سایت بصورت آنلاین و فوری نمی باشد .

* اطلاعات ارسالی حداکثر ظرف ۱۲ ساعت تایید ، ویرایش ، ثبت و منتشر شده و ایمیل گزارش ثبت  ( در صورت درج و صحیح بودن آدرس ایمیل ) برای شما ارسال خواهد شد ، که حاوی لینک آگهی شما ، لینک سایت اصلی ، لینک فرم های و سایر خدمات سامانه می باشد .

* در صورت ثبت آگهی در سایت ، اطلاعات خود را مجدد ( تکراری ) ارسال ننمایید .

* آگهی هایی که مدت زمان نمایش آنها به اتمام رسد با آگهی های جدید جایگزین می شوند .

*********

جستجو

می توانید با دسترسی به مطالب مورد نیاز خود از  ابزار جستجو نیز  استفاده نمایید . برای مشاهده آگهی های خرید فروش دستگاه های خاص نام دستگاه را در جستجوگر سایت جستجو نمایید ، برای آگهی های یک شهر نام شهرو برای آگهی یک شخص نام شخص را جستجو نمایید، در نتایج جستجو تعدادی نوشته های حذف شده و پایان اعتبار و مطالب عمومی سایت نیز به نمایش در می آید که از آنها صرف نظر کنید ، برای کسب نتیجه بهتر، جستجو را با شکل های مختلف تایپی از کلمه مورد نظر امتحان نمایید . ( مثال : نتایج جستجو تایپ حرف (آ) با (ا) و کلمه (خمکن) با (خم کن) متفاوت میباشد . )

ویرایش ، حذف و بروزرسانی

ارسال ایمیل به آدرس dstgah@gmail.com از ایمیل ثبت شده در آگهی

مشخصات خود و عنوان آگهی مربوطه و توضیحات لازم را حتما قید نمایید .( ظرف ۱۲ ساعت به درخواست شما رسیدگی و ایمیل یا پیامک گزارش حذف و یا ویرایش برای شما ارسال خواهد شد )

ضمنا آگهی هایی که در صفحه اول هر موضوع می باشند ( یعنی جزو ۲۰ آگهی اول ) بروز رسانی نمی شوند .

تصویر

برای مشاهده تصاویر دستگاه ها در سایز بزرگ ، روی تصویر راست کلیک و گزینه اول” open link in new tap “را انتخاب نمایید . تصاویر ارسالی از طریق فرم ها ویرایش و حجم و اندازه آنها برای نمایش سریعتر کم می شود و حداکثر ۳ تصویر برای هردستگاه در آگهی ثبت می شود . برای ارسال تصاویر در فرمها بر روی لینک ” browse ” کلیک کرده و در پنجره باز شده تصویر را از سیستم خود انتخاب و لینک ” open ” را در پایین همان پنجره کلیک نمایید . ارسال تصاویر بخصوص برای سرعت های پایین اینترنت زمان بر و نیاز به حوصله بیشتری دارد . بعضی تصاویر ممکن است به علت اندازه بزرگ و فرمت خاص قابل ارسال و بارگزاری در سایت نباشد .

* بازدید کنندگان محترم وظیفه این سامانه اطلاع رسانی بوده و هر نوع آگهی ارسالی در معرض نمایش قرار می گیرد ، لذا قبل از هر داد و ستد با تحقیق و بررسی  اطمینان لازم را از صحت ادعای آگهی دهنده گان به دست آورید .

لطفا به تاریخ آگهی ها توجه نموده و برای اطلاع از وضعیت مورد آگهی شده با خود آگهی دهنده از طریق تلفن و ایمیل مندرج در آگهی در ارتباط باشید .

کلیه مراحل ثبت آگهی در این سایت خرید فروش دستگاه بصورت دستی انجام می شود ، لذا احتمال بروز  هر نوع اشتباه در تایپ مطالب ، انتخاب دسته و موضوعات ، پیوندها و … وجود دارد . آگهی دهندگان بعد از ثبت ، آگهی خود را چک نموده و در صورت اشکال و نیاز به ویرایش از طریق فرم ارتباط با ما گزارش دهند ( لطفا مشخصات خود و آگهی مورد نظر را قید نماید ) .

ضمنا حجم اطلاعات سایت خرید فروش دستگاه بالا بوده و چک کردن مکرر همه اطلاعات سایت زمانبر می باشد . خواهشمندیم در صورت برخورد با مطالب اضافی ، اشتباهات تایپی ، هرزنامه ها ، دیدگاههای نامرتبط ، آگهی های تکراری و … از طریق فرم دیدگاه همان نوشته ( با کلیک لینک ” دیدگاه شما ” در پایین نوشته ها ) گزارش داده و در مفید تر و کارایی بهتر سایت سهیم باشید .

با آرزوی موفقیت

مدیریت سایت سامانه خرید فروش دستگاه

خرید فروش دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *