ثبت آگهی ویژه

( برای ثبت آگهی ویژه  ، مشخصات آگهی مورد نظر خود را در فرم زیر ثبت و ارسال نمایید )

نام و نام خانوادگی

تلفن تماس

آدرس

ایمیل

عنوان آگهی

توضیحات آگهی

( در صورت امکان می توانید تصویر مرتبط با آگهی ارسال نمایید )

آدرس سایت ( در صورت موجود )

قسمت توضیحات فرم را با توضیح کامل و اطلاعات بیشتردر مورد آگهی تکمیل و ارسال نمایید . ( اطلاعات بصورت کامل در آگهی اصلی ثبت و با کلیک آگهی ویژه به آگهی اصلی منتقل می شوند ) ثبت آگهی ویژه در سایت بصورت آنلاین و فوری نمی باشد . بعد از ارسال حداکثر ظرف ۱۲ ساعت  منتشر شده و ایمیل گزارش ثبت  ( در صورت درج و صحیح بودن آدرس ایمیل ) برای شما ارسال خواهد شد . آگهی های ویژه این سایت در قسمت نوارکناری قسمت چپ صفحه نمایش سایت  زیر موضوعات و نوار پایین صفحه نمایش قرار داده می شوند

تعرفه ثبت آگهی های ویژه : ماهیانه ۱۰۰/۰۰۰ ریال ، سه ماهه ۲۵۰/۰۰۰ ریال ، شش ماهه ۴۰۰/۰۰۰ ریال ، یک ساله ۶۰۰/۰۰۰ ریال

 سایت دارای درگاه پرداخت اینترنتی نمی باشد ، هزینه ثبت آگهی ویژه را بایستی به یکی شماره کارت های زیر منتقل نمایید . ( لطفا بعد از واریز از طریق پیامک و یا ایمیل اطلاع دهید ) حساب ها بنام ” سلیمان حمیدی منفرد ” ، تلفن تماس : ۰۹۱۵۶۴۹۵۰۷۷

بانک ملی : شماره حساب = ۰۳۲۳۹۲۸۵۶۴۰۰۸ شماره کارت = ۶۰۳۷۹۹۷۱۶۶۰۴۴۷۳۶

 ۰۹۱۵۶۴۹۵۰۷۷

ایمیل :   dstgah@gmail.com ،  تلفن تماس ( در صورت ضرورت ) : ۰۹۱۵۶۴۹۵۰۷۷ ( حمیدی )

مزایای آگهی ویژه

اینترنت یک بستر خوب ، ارزان و مناسب برای توسعه کسب و کار می باشد .

تارنمای ” خرید و فروش دستگاه  ” یک سایت کاملا تخصصی بوده و بازدیدکنندگان آن فعالان بخش صنعت و فروشندگان و خریداران و بنگاههای ماشین آلات صنعتی می باشند . دسته بندی اطلاعات و نمایش آن برای دسترسی سریع و بهتر بازدیدکنندگان به مطالب مورد نیاز طراحی شده و بستگی به نیازها بروز می شود  و برای سرعت بیشتر باز شدن صفحات داخلی و صرفه جویی در وقت بازدید کنندگان از درج هر نوع آگهی تحمیلی به بازدید کننده و تصاویر تبلیغاتی نامرتبط و خارج از موضوع صنعت و ماشین آلات جلوگیری می شود .

درج آگهی در این سایت همواره رایگان است و لیکن شما می‌توانید در صورت اهمیت آگهی تان و نیاز به معرفی به افراد بیشتر ، با تبدیل آگهی خود به آگهی ویژه ، احتمال دیده شدن و تعداد دفعات نمایش آگهی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

آگهی های ویژه در سایت  دارای مزیت هایی می باشد که باعث می شود تعداد بازدید از آن به مراتب بیشتر از سایر آگهی ها باشد.

* آگهی شما در کلیه صفحات داخلی به نمایش درآمده و تعداد دفعات نمایش آگهی شما برابر با تعداد کل بازدید سایت خواهد بود .

* شما با ویژه کردن آگهی خود احتمال دسترسی افراد بیشتری در زمان کوتاه تر را فراهم خواهید کرد .

* با امکان افزودن لینک مستقیم ( لینک سایت شما ) بازدیدکنندگان به راحتی می توانند به سایت شما منتقل شده و به علت افزایش لینک ورودی به سایت شما رتبه سایت شما در نتایج جستجوی موتور های جستجوگر ارتقاء می یابد .

* بازدیدکنندگان به آگهی های ویژه اهمیت بیشتری می دهند زیرا نشان دهنده رغبت بیشتر آگهی دهنده به تماس با بازدیدکنندگان می باشد .